Tvorba web stránok

Amasweb s.r.o. - nový impulz pre Váš web!

  

Mnoho ľudí nevie presne čo je doména a čo je web hosting. Aby sa naši zákazníci nemuseli týmito problémami zaoberať, činnosti spojené s registráciou domény a objednaním webhostingu zvyčajne vykonávame namiesto nich. Na základe analýzy zvolíme názov domény a po súhlase zákazníka túto doménu zaregistrujeme. Registrujeme všetky bežné domény ako sú napr. sk, eu, com, cz, org, net, info, pl, at, de a ďalšie...

Ak potrebujete pre svoju doménu vlastné emaily, je možné k nim pristupovať pomocou vašich emailových klientov prostredníctvom POP3, IMAP, SMTP protokolu. Ak nepoužívate emailových klientov, môžete si nastaviť presmerovanie alebo pristupovať k emailom prostredníctvom webového rozhrania.

Najväčší poskytovatelia webhostingu na Slovensku

Objednajte si doménu alebo web hosting cez našich dlhoročných webhostingových partnerov. Každý z nich ponúka rôzne balíky služieb, vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. S výberom vhodného názvu domény a toho najvhodnejšieho webhostingového balíku vám radi poradíme.

Najférovejší hosting od WebSupport.sk

Kontakt

Názov firmy: Amasweb s.r.o.
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Webwww.amasweb.sk

Radi by ste sa niešo opýtali alebo využili nejakú z našich služieb? Napíšte nám pomocou Kontaktného formulára.

Online nástroje