Tvorba web stránok

Amasweb s.r.o. - nový impulz pre Váš web!

  

SEO (angl. Search engine optimalization) je optimalizácia pre vyhľadávače. Cieľom tejto optimalizácie je urobiť všetko preto, aby sa stránka zobrazovala vo výsledkoch vyhľadávania vyhľadávača Google (a jemu podobných) čo najvyššie. Tento proces je zdĺhavý a trvá aj pár mesiacov, kým sa to prejaví. Nikto vám nemôže zaručiť prvú pozíciu. 

Dôležitou súčasťou tejto optimalizácie sú on-page a off-page faktory.

  • On-page faktory: Tieto faktory sa týkajú obsahu samotnej stránky. Dôraz sa kladie na analýzu a výber kľúčových slov, voľba názvu domény, titulok stránky, štruktúra nadpisov, voľba vhodných textov, tučné písmo, meta informácie, popisy obrázkov, kvalitný originálny obsah, atď...
  • Off-page faktory: Tu je veľmi dôležité budovanie siete kvalitných spätných odkazov (backlinks), čo vôbec nie je jednoduché. Každá stránka je akoby hlasujúcim, pričom jej hlas sa rozdelí medzi všetky stránky, na ktoré odkazuje. Preto sa najviac oplatí získavať čo najviac spätný odkazov zo stránok s čo najvyšším pageRankom, pričom platí, že čím je na nich menej odkazov na cudzie stránky, tým lepšie.

Kontakt

Názov firmy: Amasweb s.r.o.
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Webwww.amasweb.sk

Radi by ste sa niešo opýtali alebo využili nejakú z našich služieb? Napíšte nám pomocou Kontaktného formulára.

Online nástroje