Tvorba web stránok

Amasweb s.r.o. - nový impulz pre Váš web!

  

Tvorba internetového obchodu (tvorba eshopu) je stále viac a viac populárnejšia. Prečo? Pretože mnoho ľudí keď si chce niečo kúpiť, hľadá to na internete. Ak niekto vlastní eshop a venuje mu dostatočnú starostlivosť, osloví tým mnoho ľudí a získa nových zákazníkov. Váš obchod je ľahko modifikovateľný a nad jeho správou máte úplnú kontrolu. Nebojte sa prechodu z iných systémov, vaše produkty nemusíte manuálne vkladať, importujeme ich pomocou automatizovaného systému.

Pri tvorbe eshopov využívame okrem iného aj populárny open source Prestashop alebo Virtuemart (Joomla). Tieto systémy využívajú tisíce spokojných predajcov po celom svete. Vďaka ich popularite existuje mnoho rozšírení, veľa z nich je dostupných zadarmo.

Podpora viacerých jazykov a základná SEO optimalizácia je samozrejmosť, s našim riešením vás čaká príjemný dizajn a detailná správa vášho eshopu. Podpora viacerých mien, zľavové kupóny,  telefonické vytvorenie objednávky, inteligentné vyhľadávanie, špeciálny režim pre mobil a mnoho existujúcich modulov vám zabezpečí funkcionalitu, ktorú potrebujete.

Postup:

  1. Napíšte nám správu pomocou kontaktného formulára alebo nám zatelefonujte. Poviete nám vaše požiadavky, vašu predstavu
  2. Ak sa dohodneme na spolupráci, začneme na vašom projekte pracovať, 
  3. Zašleme vám niekoľko návrhov šablón pre váš internetový obchod. Ak si vyberiete návrh, internetový obchod vytvoríme a zdarma umiestnime na dočasný web, kde budete môcť vidieť, ako to reálne vyzerá. Následne budeme dolaďovať detaily.
  4. Ak by ste sa rozhodli využiť nejaké existujúce moduly, integrujeme vám ich do systému
  5. Ak budete s výsledkom spokojný, váš eshop premiestnime na vami zvolenú doménu a vystavíme vám faktúru.
  6. Celý proces tvorby štandardného eshopu trvá v priemere  asi 3 týždne, vieme to však urobiť aj rýchlejšie, no na druhej strane ak budeme dlhšie čakať na vašu reakciu alebo podklady pre obsah, táto doba sa tiež môže predĺžiť. Taktiež v prípade komplikovanejších systémov táto tvorba môže trvať dlhšie v závislosti od náročnosti projektu.

Kontakt

Názov firmy: Amasweb s.r.o.
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Webwww.amasweb.sk

Radi by ste sa niešo opýtali alebo využili nejakú z našich služieb? Napíšte nám pomocou Kontaktného formulára.

Online nástroje