Tvorba web stránok

Amasweb s.r.o. - nový impulz pre Váš web!

  

Tvorba web stránky je v súčasnosti pre každú firmu dôležitou súčasťou. Ak firma nemá web stránku, prichádza o množstvo potencionálnych zákazníkov. Naša spoločnosť vám ponuka vytvorenie web stránky presne podľa vašich požiadaviek. Súčasťou nami vytvorených stránok sú redakčné systémy (CMS - angl. content management system), takže naši zákazníci si dokážu ich obsah kedykoľvek upravovať aj sami. To platí aj pri komplikovanejších projektoch, ako je napríklad  tvorba internetových portálov. Vieme vám naprogramovať aj internetové aplikácie na mieru. Webové stránky vieme vytvoriť tak, aby boli optimalizované pre mobilné zariadenia - tablety, mobily...

Medzi naše činnosti patrí aj aktualizácia, úprava alebo prerobenie existujúcej www stránky. Vieme vám urobiť aj kompletný redizajn(angl. redesign) stránky.

Od začiatku tvorby stránky myslíme na SEO (optimalizácia pre vyhľadávače), ktorej cieľom je umiestniť sa vo vyhľadávaní prostredníctvom Google (a podobných vyhľadávačov) čo najvyššie. Už na začiatku vám pomôžeme vybrať vhodné kľúčové slová a zvoliť čo najlepší názov domény. Na sledovanie kľúčových slov, pomocou ktorých sa návštevníci dostali na vaše www stránky, odporúčame podrobné štatistiky Google Analytics. Ak chcete aby vaše stránky zarábali, môžete použiť napr. Google Adsense.

Naše stránky vytvárame hlavne na základe populárnych redakčných systémov Joomla alebo Wordpress,  ku ktorým existuje na internete veľa existujúcich rozšírení, z ktorých je mnoho aj zadarmo. Ak potrebujete špeciálne riešenie, vieme ho naprogramovať. To znamená že vieme vytvoriť šablóny, rozšírenia, komponenty, moduly, pluginy. Náročnejšie projekty vytvárame pomocou ExpressionEngine.

Naši zákazníci pochádzajú z celého Slovenska, no pri vytváraní webstránok sa zameriavame na 3 najväčšie mestá na Slovensku (Bratislava, Košice, Prešov) - tu je možné aj osobné stretnutie. Ak ste z inej časti Slovenska, osobné stretnutie závisí od dohody.

Tvorba web stránok Prešov

Tvorba web stránok PrešovNaša spoločnosť má sídlo v Prešove, preto je samozrejmé, že odtiaľ pochádzajú aj naši zákazníci. Radi sa stretávame so svojimi zákazníkmi  a preto pred samotným vytvorením alebo úpravou web stránky uprednostňujeme osobné stretnutia. Pri osobnom stretnutí je možné lepšie pochopiť požiadavky našich klientov, a preto im vieme poskytnúť kvalitnejšie služby v oblasti tvorby web stránok. Vážime si Váš voľný čas, preto ak ste z Prešova alebo blízkeho okolia, vieme prísť za vami osobne priamo k vám a dohodnúť sa na spolupráci.

Tvorba web stránok Bratislava

Tvorba web stránok BratislavaMnoho našich stránok je vytvorených pre našich spokojných zákazníkov z Bratislavy. Bratislava je našim "druhým domovom" a poznáme tu mnoho ľudí a firiem, preto nemáme problém s osobným stretnutím.

Ak máte záujem o vytvorenie, úpravu alebo aktualizáciu web stránky, ozvite sa nám, určite sa dohodneme na spolupráci.

Tvorba web stránok Košice

Tvorba web stránok KošiceS Košicami máme veľmi dobré susedské vzťahy. 

Ak ste z Košíc a potrebujete vytvoriť web stránku, ozvite sa nám, prídeme priamo za Vami a vytvoríme Vám web stránku presne podľa Vašich predstáv. 

 

Ponuka našich služieb:

 • Tvorba web stránok - s použitím redakčného systému si Váš obsah budete môcť upraviť aj sami
 • Tvorba internetových portálov - Inzertný portál, Diskusné fórum, Blogy, ...
 • Redesign web stránok - Ak chcete prerobiť vašu existujúcu stránku
 • Aktualizácia web stránok - Pridávanie a úprava článkov, obrázkov, drobné zmeny...
 • Šablóny pre redakčné systémy - podpora populárnych open source systémov CMS Joomla, Wordpress, Drupal, ExpressionEngine...
 • Rozšírenia pre redakčné systémy - Rozšírenia, komponenty, moduly, pluginy pre najpopulárnejšie open source systémy CMS Joomla, Wordpress, ExpressionEngine... 
 • Tvorba internetových aplikácií - (HTML, CSS, PHP, MySQL, javascript - jQuery, ...)

Postup pri tvorbe novej web stránky:

 1. Napíšte nám správu pomocou kontaktného formulára alebo nám zatelefonujte. Poviete nám vaše požiadavky, aká je vaša predstava.
 2. Ak sa dohodneme na spolupráci, začneme na vašom projekte pracovať.
 3. Zašleme niekoľko návrhov riešenia. Ak si vyberiete návrh, stránku vytvoríme a zdarma umiestnime na dočasný web, kde budete môcť vidieť, ako to reálne vyzerá. Následne budeme dolaďovať detaily.
 4. Ak budete s výsledkom spokojný, stránku premiestnime na vami zvolenú doménu a vystavíme vám faktúru.
 5. Celý proces tvorby štandardnej stránky trvá v priemere  asi týždeň, vieme to však urobiť aj rýchlejšie, no na druhej strane ak budeme dlhšie čakať na vašu reakciu alebo podklady pre obsah, táto doba sa tiež môže predĺžiť. Taktiež v prípade komplikovanejších systémov táto tvorba môže trvať dlhšie v závislosti od náročnosti projektu.

Kontakt

Názov firmy: Amasweb s.r.o.
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Webwww.amasweb.sk

Radi by ste sa niešo opýtali alebo využili nejakú z našich služieb? Napíšte nám pomocou Kontaktného formulára.

Online nástroje